UI&UX Dizajn

UI&UX Dizajn

Zaujali sme vás?

Napíšte nám alebo zavolajte

01.

Informačná architektúra

Zjednodušíme a zefektívnime použiteľnosť vašej webstránky a aplikácie navrhnutím správnej informačnej architektúry. Prehľadnosť webu je dôležitá a preto by mala informačná architektúra prispievať k ľahšiemu používaniu stránky a napĺňať očakávania používateľov. Správnym nastavením informačnej architektúry je možné dosiahnuť okrem dobrého zážitku s používania vášho webu a aj zvýšenie konverzií, zvýšenie počtu registrovaných používateľov ale aj zvýšenie nákupov vo vašom e-shope.

02.

Wireframing

Predtým ako sa pustíme do návrhu vizuálnej podoby vašej stránky pripravíme si wireframy, ktoré nám pomáhajú pri prvotnom rozmiestení textového a grafického obsahu, funkčných prvkov a navigácie. Týmto spôsobom vieme rýchlo pripraviť základnú kostru vášho webu a otestovať, či navrhnuté rozloženie je to správne riešenie pre vašu webstránku alebo aplikáciu.

03.

Prototyp

Ako sa hovorí dva krát meraj a raz rež. To platí aj pri tvorbe webových stránok, mobilných aplikácii a používateľských rozhraní. Pripravíme vám vizuálny prototyp bez nutnosti programovania, ktorý vieme rýchlo otestovať a doladiť a neskôr tak ušetriť čas a peniaze pri samotnom vývoji produktu.

Zaujali sme Vás?

Príďte k nám na  ☕  a spoločne preberieme Váš projekt.

Bratislava
Černyševského 10
851 01
Google maps