Tirolská Izba

Reštaurácia Tirolská izba je vyhľadávaným miestom pre gurmánov už od roku 1994.

Naše služby
branding
web dizajn
web development
o projekte

Reštaurácia s názvom Tirolská izba ponúka kvalitnú a špecifickú kuchyňu už od roku 1994. Prvotriedne jedlo a rodinnú starostlivosť sa rozhodli podporiť novým webom a vizuálnou identitou, a takto sa začala naša spolupráca.

naša úloha

Našou úlohou bolo vytvoriť novú vizuálnu identitu reštaurácie a vytvoriť prehľadný a responzívny webom. Samotný web sme doplnili jednoduchou administráciou pre klienta a okrem digitálneho priestoru sme sa postarali aj o vzhľad tlačovín, propagačných materiálov a menu.

Branding

Pri kompletnom rebrandingu sme začali tvorbou loga, kde sme použili prvky typické pre tirolskú oblasť. Na prvý pohľad komplikovanejšie logo sme vyvážili odľahčeným dizajnom a jednoduchými prvkami a nastavený trend sa vo výsledku prejavil aj v celej offline komunikácii.

Web dizajn

Samotný web je online vizitkou, ktorej cieľom je ponúknuť základné informácie o reštaurácii a zároveň graficky príťažlivým spôsobom prezentovať kuchyňu. Ľahkosť v orientácií zabezpečuje prehľadné členenie a jednoduché spojenie textu s grafickými prvkami.

Web development

Webová stránka je postavená na platforme wordpress a okrem prezentačného účelu plní funkciu live menu. To umožňuje klientovi jednoducho upravovať obsah a zabezpečovať aktuálnosť informácií. Súčasťou je aj sekcia novinky, ktorá slúži ako priestor pre oznamovanie špeciálnych akcií, kampaní alebo úprav v menu.

Zaujali sme Vás?

Príďte k nám na  ☕  a spoločne preberieme Váš projekt.

Bratislava
Černyševského 10
851 01
Google maps