Stolárstvo Babič

Stolárstvo Babič je rodinná firma s dlhoročnou tradíciou. Ich úcta k remeslu a prírodným materiálom sa odráža v precíznej práci a kvalitných výrobkoch.

Naše služby
branding
UX/UI
web dizajn
web development
o projekte

Poctivé remeslo a kvalitné materiály dlhodobo definujú rodinné stolárstvo Babič. Venujú sa nielen zákazkovej výrobe na mieru, ale aj výrobe vlastných produktov. Dvere, schodiská, okná či zimné záhrady patria do portfólia firmy, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1992. Novou a kvalitnou vizuálnou identitou sa chceli prezentovať aj v digitálnej podobe, a tak sa začala naša spolupráca.

naša úloha

Firma Babič nás oslovila s prosbou o kompletný rebranding vizuálnej identity. Ich vizitkou je kvalitná práca a detailné spracovanie výrobkov. Práve tieto atribúty sme sa snažili vyzdvihnúť aj pri grafických návrhoch nielen web stránky, ale aj loga, katalógov, vizitiek a ostatných propagačných materiálov.

Branding

V logu sme vyzdvihli veľké písmeno B s odkazom na iniciálu mena majiteľov a skombinovali ho s dubovým listom. Dubové drevo je známe svojou životnosťou, odolnosťou a jednoduchou krásou, čo sú charakteristické prvky stolárstva Babič.

Web dizajn a web development

Nový web je postavený na systéme Wordpress, čo poskytuje zákazníkovi plnú administráciu a ľahké pridávanie produktov a realizácií do portfólia. Stránka je prehľadná a responzívna čo zaručuje ľahkú orientáciu na rôznych zariadeniach. K tomu obsahuje 2 jazykové mutácie, v slovenskom a nemeckom jazyku.

Zaujali sme Vás?

Príďte k nám na  ☕  a spoločne preberieme Váš projekt.

Bratislava
Černyševského 10
851 01
Google maps