Buyora App

Buyora je platforma, ktorá pomáha spájať zákazníkov s finančnými inštitúciami

Naše služby
branding
web dizajn
UX / UI
o projekte

Buyora je platforma, ktorá pomáha spájať zákazníkov s finančnými inštitúciami, ktoré im pomáhajú pri financovaní nákupov v online ale aj off-line prostredí. Platforma zabezpečuje pre zákazníka celý proces od kontroly bonity klienta, pomáha s výberom najlepšej ponuky a sprevádza ho až k samotnému podpisu zmluvy. Celý proces je rýchly, jednoduchý a maximálne bezpečný.

naša úloha

Našim cieľom bolo vytvoriť silnú značku s jednoduchými tvarmi, ale ukrývajúcu hlavnú myšlienku a posolstvo. Podarilo sa nám vytvoriť logo, ktoré je jednoducho použiteľné a zapamätateľné.

Branding

Pri tvorbe novej značky Buyora sme sa zamerali na ideu priateľského sprievodcu nákupom a fakt, že nakupovanie by vám malo robiť radosť. Preto sme pripravili dizajn loga, v ktorom vizualizujeme smajlíka a prepájame ho s claimom značky: „Nakupujte s úsmevom.“

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia Buyora je určená pre koncových zákazníkov, ktorý si chcú rýchlo, jednoducho a pohodlne nakúpiť tovar z domova alebo priamo na predajni s podporou financovania. V prvej fáze projektu sme pripravili High-fidelity wireframe a funkčný grafický prototyp, ktorý sme viac krát testovali a následne z ktorého sme pripravili finálny UI dizajn aplikácie Buyora.

Pre aplikáciu sme pripravili komplexnú knižnicu UI elementov, ktoré sa používajú naprieč celou aplikáciou. Knižnica definuje vizuálne prvky, ktoré je potrebné dodržiavať pri dizajne a uľahčuje prácu pri tvorbe nových obrazoviek aplikácie.

Dizajn aplikácie dopĺňajú ilustrácie, ktoré pomáhajú lepšie interpretovať systémové kroky v aplikácii a sprevádzajú používateľa hravou formov.

Dashboard finančné inštitúcie

Pri dizajne rozhrania pre finančné inštitúcie sme dbali na správnu interpretáciu a vizualizáciu dát, potrebných pre rýchly prehľad a orientáciu v platforme. Súčasťou dizajnu bolo navrhnúť smart filtre, ktoré majú za úlohu automatizovať celý proces posudzovania bonity klienta.

Marketingová stránka

Aby bola aplikácia a platforma profesionálne odprezentovaná v online prostredí, pripravili sme web dizajn stránky s predstavením projektu, jeho vízie a benefity, a to všetko pod záštitou jednotnej vizuálnej identity, ktorá pomáha odlíšiť značku od konkurencie.

Zaujali sme Vás?

Príďte k nám na  ☕  a spoločne preberieme Váš projekt.

Bratislava
Černyševského 10
851 01
Google maps