ActionLook

ActionLook je športová platforma pre ľudí, ktorí milujú adrenalín a akciu.

Naše služby
branding
web dizajn
UX / UI
o projekte

ActionLook je športová platforma pre ľudí, ktorí milujú adrenalín a akciu. Nájdete tu množstvo športových a voľnočasových aktivít, zaujímavé miesta z celého sveta a skvelé ponuky pre vás a vašich priateľov alebo rodinu. Jednoduché vyhľadávanie a rýchla rezervácia sú hlavnou doménou tejto aplikácie.

naša úloha

Našou úlohou bolo navrhnúť celú značku spoločnosti, od loga, vizuálnej identity až po návrh webovej platformy. V rámci návrhu platformy bolo potrebné navrhnúť užívateľské rozhranie pre zákazníkov a pre poskytovateľov služieb, ktorí môžu používať rôzne nástroje, ako je sledovanie štatistík predaja, inteligentný kalendár a vytváranie akciových ponúk. Celý dizajn stránok sme navrhli precízne s dôrazom na funkčnosť a jednoduché objednávanie adrenalínových ponúk poskytovateľov.

Branding

Našim cieľom bolo vytvoriť silnú značku s jednoduchými tvarmi ale ukrývajúcu hlavnú myšlienku a posolstvo. Podarilo sa nám vytvoriť logo, ktoré je jednoducho použiteľné, zapamätateľné.

UX Dizajn

Celý projekt sme začali analýzou trhu a konkurencie v tejto oblasti. Definovali sme publikum a skupiny používateľov, ich zvyky, očakávania a skúsenosti používateľov. Pre úspešný návrh projektu sme potrebovali zistiť, aké sú ciele produktu, jeho vízie a vlastnosti a funkčnosť. Pokračovali sme v navrhovaní informačnej architektúry a príprave wireframov pre kľúčové stránky, z ktorých sme pripravili prototyp, otestovali a upravili do finálnej podoby.

UI dizajn používateľského rozhrania

Pri navrhovaní vizuálnej časti dizajnu sme dbali na funkčný a jednoduchý štýl s dôrazom na prehľadné usporiadanie elementov tak aby sme zákazníkov smerovali ku nákupu služieb. Správne definované prvky používateľského rozhrania a animácie nám pomohli navrhnúť ďalšie stránky a podstránky tak aby bolo prehliadanie stránky pre používateľa prirodzené a intuitívne.

Používateľská a klientská zóna:

Ďalšou časťou produktu bolo navrhnúť intuitívny dashboard pre zákazníkov a poskytovateľov služieb. Museli sme sa zamerať a analyzovať všetky funkcie, ktoré používatelia použijú pri nákupe svojich balíkov, sledovaní a ukladaní ponúk medzi obľúbené, rýchlej rezervácii a komunikácii s poskytovateľom. Na druhej strane sme pre poskytovateľov navrhli jednoduché pridanie cenových ponúk pomocou funkcie kalendára, ktorá bola primárnym nástrojom poskytovania. Okrem toho môžu sledovať vývoj svojich zárobkov a objednávok pomocou inteligentných máp a tabuliek, ktoré im uľahčujú prácu a získať prehľad o ich podnikaní.

Zaujali sme Vás?

Príďte k nám na  ☕  a spoločne preberieme Váš projekt.

Bratislava
Černyševského 10
851 01
Google maps