Vitajte v našom digitálnom štúdiu.

štúdio

Spájame krásu
s funkčnosťou

Sme mladý tím zanietený pre tvorbu kreatívnych nápadov a riešení v online a offline svete. Našou špecialitou je tvorba web stránok, silných značiek, mobilných a webových aplikácií.

Už 8 rokov pomáhame premieňať Vaše nápady a vízie na skutočnosť. Využívame minimalistické a funkčné riešenia, ktoré zaujmú návštevníkov Vašich stránok natoľko, že sa z nich stanú zákazníci.

🦸‍♂
8
viac ako 8 rokov
skúseností
🙌
100+
zrealizovaných
projektov
🍕
448
zjedených kúskov
pizze
16200
odpracovaných
hodín
práca

Ako pracujeme

Spoznáme váš projekt
Aby sme mohli vytvoriť niečo úžasné, musíme sa spoznať. A to nie len osobne, ale hlavne váš projekt, ciele a očakávania tak, aby sme uspokojili potreby vás a vašich zákazníkov.
Zameraný na detail
Na detailoch nám záleži. Správne zvolená veľkosť, alebo farba tlačidla na stránke môže ovplyvniť konverzie. Preto dbáme na dobré premyslenú funkčnosť a vizuálnu čitateľnosť vašej web stránky a aplikácie.
Flexibilita je dôležitá
Či ste malá, stredná alebo veľká firma, vieme sa prispôsobiť vašim potrebám a požiadavkám. Navrheme riešenie, ktoré bude výhodné pre váš projekt.
Deadline rozhoduje
Dodržiavanie deadlinov je rovnako dôležité ako dodržanie splatnosti faktúr. Čo sľúbime, to aj dodržíme v dohodnutom termíne. Ide nám predsa o to, aby sme vaše nápady posunuli do úspešného konca.
Best design is the
simplest one that works.
– Albert Einstein
klienti

Sme hrdí, že sme mohli pracovať aj pre:

Zaujali sme Vás?

Príďte k nám na  ☕  a spoločne preberieme Váš projekt.

Bratislava
Černyševského 10
851 01
Google maps